نمای کامپوزیت رستوران

دسته بندی: مطالب تاریخ انتشار:خرداد ۲۰, ۱۴۰۰

انتخاب نما برای رستوران

ورودی رستوران شما یکی از بخش های مهم جذب مشتری است. استفاده از متریال های جدید در نمای تابلوی رستوران جلوه زیبایی به فروشگاه شما می دهد. همچنین می توانید از حروف چلنیوم در تابلوی مغازه خود استفاده کنید.تابلوهای پرنور و جذاب مشتریان شما را چند برابر می کند و رهگذران را به سمت خود می کشاند. البته متریال های دیگری مثل ترموود هم به انواع تابلوها اضافه شده است اما همچنان کامپوزیت که یک متریال آلومینیومی هست در کنار آن ها خود نمایی می کند. تنوع رنگی این تابلو کامپوزیت دست شما را برای انتخاب تابلوی رستوران باز می گذارد.

نمای کامپوزیت رستوران

انواع تابلوی رستوران

تنوع تابلوهای تبلیغاتی رستوران شما را تبدیل به یک شهر نورانی می کند. فقط بایستی این انتخاب ها به درستی انجام شود تا هزینه اضافی در بر نداشته باشد. حروف ها و زمینه های مختلف برای تابلوی مغازه ممکن است شما را سر درگم کند که البته مشاوره با یک تابلوسازی حرفه ای مقداری کار شما را راحت تر می کند.

در ابتدا انتخاب کنید که یک تابلوی نور دار نیاز دارید یا تابلوی بدون نور. تابلوهای بدون نور ارزان تر هستند و سریعتر نصب وآماده می شوند. در مرحله بعدی زمینه تابلو خود را انتخاب کنید. کامپوزیت، چوب یا حتی سنگ نیز می تواند زمینه تابلو شما باشد. اگر نیاز به تابلو روی پشت بام دارید می توانید از پروفیل های فلزی برای نگه داشتن تابلو استفاده کنید.

نمای کامپوزیت رستوران

همین حالا تماس بگیرید ۷۷۶۴۱۴۷۷-۰۲۱

اگر در مورد خدمات، قیمت انواع خدمات تابلوسازی و یا نحوه ارائه کار سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

ثبت فرم تماس

در اولین فرصت با شما تماس می گیریم. با پر کردن فرم تماس ما را از نیاز خود آگاه سازید.

نمای کامپوزیت رستوران
نمای کامپوزیت رستوران
نمونه تابلو لاس وگاسی
حروف تابلو چلنیوم هایدا

منتشر کنید