تابلو چلنیوم

چنلیوم چیست؟

چرا حروف چلنیوم بسیار پرکاربرد است؟

یکی از مهمترین امتیازات چلنیوم نسبت به انواع دیگر تابلو ها استحکام + زیبایی است. کلمه چلنیوم یا Channelium از دو کلمه Channel و Aluminium ساخته شده است. Channel به معنی کانال می باشد و تعریفی از نمای U شکل حروف بعد از اتصال لبه به پلکسی است.
لبه حروف چلنیوم از فلز آلومینیوم انعطاف پذیر ساخته شده و قابلیت ساخت انواع حروف و اشکال هندسی را دارد. این حروف برجسته در برابر نور آفتاب و شرایط محیطی بسیار مقاوم است و تغییر شکل و رنگ نخواهد داد.
اگر هزینه برای شما مهم نیست و یک کار درجه 1 نیاز دارید، بدون شک حروف چلنیوم بهترین است. پیشنهاد میکنیم این حروف را به همراه تابلو کامپوزیت استفاده کنید. نمونه های نما و تابلو را اینجا ببینید.

بهترین نوع چلنیوم

یکی از بهترین برندهای چلنیوم برند Alurapid هست که توسط شرکت MCI ارائه می گردد. البته این محصول از لحاظ قیمت گران تر از محصولات دیگر است که به نسبت کیفیت و کارایی قابل توجیه است. یکی از راه های تشخیص اصالت این محصول حک شدن نام برند این محصول Alurapid و همچنین “Made in Spania” در داخل لبه چلنیوم است.
استفاده از برند درجه یک صرفه خرید بیشتری دارد و از پرداخت هزینه های جانبی جلوگیری می کند.

چلنیوم سفید طلایی | تابلو چلنیوم | چلنیوم طلایی
تابلو حروف برجسته، تابلو چلنیوم
حروف چلنیوم نقره ای با کامپوزیت قرمز
تابلو چلنیوم

نمونه کارهای حروف چلنیوم را اینجا ببینید…

لبه چلنیوم و انواع آن

لبه این حروف بیشتر با رنگ های طلایی و نقره ای استفاده می گردد که به وسیله یک نایلون محافظ تا قبل از نصب پوشیده شده است. یکی از مهمترین مواردی که پس از نصب چلنیوم باید رعایت گردد برداشتن پلاستیک محافظ است. همچنین حروف چلنیوم دارای اسفنجی گردگیر می باشد که از داخل نصب شده است و جلوی ورود هرگونه گرد و غبار و آب را می گیرد. لبه چلنیوم صاف و صیقلی است و بایستی جهت تمیز کردن از اجسام و پارچه های نرم استفاده کنید.
لبه چلنیوم بطور کلی در سایزهای 9mm ، 11mm، 7mm و 14mm ساخته میشود و نوع انتخاب سایز بستگی به اندازه و ارتفاع تابلوهای چلنیوم دارد معمولا این نوع نوارها در 12 رنگ مختلف میابشد که بهترین و پر مصرف ترین رنگ نقره ای (رنگ استیل) میباشد.

نسبت به رنگ و نوع تابلوی خود نوع لبه چلنیوم را انتخاب کنید. رنگ لبه چلنیوم ارتباطی به کیفیت چلنیوم ندارد.

مزایای تابلوهای چلنیوم

  • طول عمر تابلوهای چلنیوم بسیار بیشتر از انواع دیگر تابلوها است و در صورت سرویس مناسب حدال 10 سال کارایی دارد.
  • نوردهی مناسب و جلب توجه تابلو چلنیوم نسبت به نوع رنگ استفاده شده بسیار بیشتر است.
  • حس زیبایی، اطمینان و با ارزش بودن این تابلو به دلیل استفاده از فلز در تابلو است که باعث ایجاد اطمینان در مشتری می شود.
  • جنس مناسب چلنیوم که از زنگ زدگی و از بین رفتن تابلو جلوگیری می کند.

 

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت این تابلو بسته به تعداد حروف و اشکالی دارد که در طرح تابلو استفاده می نمایید. ممکن است فقط یک لوگو داشته باشید و یا حروفی به همراه لوگو. عمدتا قیمت چلنیوم براساس محاسبه محیط اشکال روی تابلو محاسبه می گردد.
برای محاسبه محیط حروف، نرم افزارهایی هستند که پس از طراحی تابلو، این کار را برای شما انجام می دهند. البته اشکالی مثل لوگو به دلیل پرکار بودن و یا استفاده از متریال نوری بیشتر به صورت جداگانه محاسبه می گردند و متراژ دور حروف در محاسبه قیمت آنها دخیل نیست. همچنین قطر حروف در محاسبه قیمت حروف چلنیوم بسیار موثر است و تعیین کننده قیمت نهایی ساخت حروف چلنیوم است.

همه نمونه کارهای ما را ببینید!

ما نمونه های مختلفی برای شما آماده کرده ایم. انواع مختلف نمونه های تابلوسازی را اینجا ببینید.

همین حالا تماس بگیرید ۷۷۶۴۱۴۷۷-۰۲۱

اگر در مورد خدمات، قیمت انواع خدمات تابلوسازی و یا نحوه ارائه کار سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

ثبت فرم تماس

در اولین فرصت با شما تماس می گیریم. با پر کردن فرم تماس ما را از نیاز خود آگاه سازید.