تابلو فلکسی

تابلو فلکسی چیست؟

تابلوهای فلکسی فیس همانگونه که از نامشان پیداست دارای صفحه های قابل انعطافی هستند که در حال حاضر بهترین جایگزین برای تابلوهای پلاستیک قدیمی می باشند.اینگونه تابلوها چه از لحاظ ابعاد و چه فرم دهی دارای محدودیت حداقلی می باشند و خاصیت روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ، مقاومت آنها را در مقابل نورخورشید و شرایط جوی نا مناسب بسیار افزایش داده است.

این گروه تبلیغاتی و تابلوسازی حیدری مجری تابلوهای فلکسی فیس در ابعادهای بزرگ و تیراژهای بسیار بالا از قبیل ایران خودرو در سراسر کشور بوده است.

فلکسی یک مدیای Backlight بوده که از یک فیلم نیمه شفاف PVC که توسط الیاف آکرولیک تقویت شده تشکیل شده این فیلم علاوه بر توانایی عبور نور باتوجه به وجود الیاف آکرولیک از استحکام کششی بسیار بالائی برخوردار می باشد عواملی نظیر مقاومت در برابر گاز ازن،اشعه ماورای بنفش،میزان ازدیاد طولی در برابر کشش لحظه ای و متوالی و میزان جذب خود فلکس از عوامل کیفیتی این مدیا می باشد و کیفیت چاپ بستگی به نوع کوتد فلکس دارد.

تابلو فلکسی

تابلوهای فلکسی ضخیم و مقاوم هستند و دارای قابلیت رد شدن نور دارند. عمدتا در دو نوع کُره ای و چینی در بازار موجود هستند که نوع کُره ای کیفیت بالاتر و ماندگاری بیشتری دارد.

آیا صرفا می توان به کُره ای بودن فلکسی اکتفا کرد؟

خیر. زیرا قسمت مهم بعدی نوع چاپ روی فلکس است. اگر غلظت رنگ چاپ شده روی فلکس ضعیف باشد به زودی بر اثر نور آفتاب یا بارش های جوی تغییر رنگ داده و از بین می رود.
بنابر این حتما تابلو فلکسی را از چاپخانه هایی که کیفیت بالاتری دارند تهیه نمایید.

تابلوهای فلکسی از لحاظ قیمت هم مناسب تر از تابلوهای دیگر هستند و از همین لحاظ به یکی از پرکاربردترین انواع تابلوهای تبلیغاتی تبدیل شده اند.

تفاوت بنر و فلکسی چیست؟

نسبت به مشخصاتی که از این دو تابلو ارائه کردیم با مطالعه موارد زیر می توانید یکی از این دو تابلو را انتخاب کنید:
1- بنر از فلکسی ارزان تر است، پس اگر می خواهید هزینه کمتری کنید بنر انتخاب بهتری است.
2- فلکسی ضخیم و مقاوم است، اگر برای استفاده کوتاه مدت نیاز به تبلیغات دارید، بنرها مناسب تر هستند.
3- اگر تابلو مغازه پر نور می خواهید، فلکسی انتخاب مناسبی هستند. با استفاده از انواع نور SMD، تابلوهای فلکسی در شب، پر نور و درخشان هستند.
4- اگر برای تابلو مغازه تصمیم به استفاده بنر دارید از بنر ضخیم استفاده کنید و همچنین چاپ با کیفیت و ماندگاری بالا. اما تابلو های بنر قابلیت نورپردازی از زیر ندارند.

در صورت نیاز به انواع تابلوی بنر یا فلکسی با ما تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده نمونه تابلو فلکسی می توانید از نمونه کارهای ما بازدید نمایید.

تابلو فلکسی | تابلو مغازه

عمر تابلوی فلکسی

عمر این مدیا با توجه به نوع کیفیت بین ۳ تا ۷ سال می باشد . نظر به اینکه فلکسی فیس به علت خواص منحصر به فردخود در دوام و عبور نور منحصراً به عنوان مدیای چاپ جهت مصارف تبلیغاتی پشت نور دار مورد استفاده قرار می گیرد . ساخت تابلوهای تبلیغاتی سر درب فروشگاهها ، بیلبردها و ساخت از مصارف این مدیا است.

شکل تابلوی فلکسی

تابلو فلکسی مکعبی است که شامل اسکلت فلزی ، سپری ، و ریل می باشد که متعلقات خاصی دار می باشد بر روی سپری چاپ فلکس با تسمه و کلیبس کشیده می شود و بعد با ورق های رنگی یا گالوانیزه پوشش داده می شود عرض این تابلو ۲۱ سانت می باشد سیستم نورپردازی این تابلو به صورتی است که مهتابی ها با پایه به سینی ها ی درست شده از ورق گالوانیزه پرچ می شود و روی خود سینی سیم کشی می شود و به صورت کشویی به داخل تابلو می رود .این تابلو مخصوص کشور خاصی نیست و بیشتر در کشورهای جهان سوم استفاده می گردد زیبایی این نوع تابلو بسته به سازنده و ظرافت فردی دارد و می توان گفت ساده ترین نوع تابلو است

تابلو فلکسی | انواع تابلو مغازه

این تابلو فلکسی نور پردازی شده و در شب جلوه بسیار زیبایی دارد.

همه نمونه کارهای ما را ببینید!

ما نمونه های مختلفی برای شما آماده کرده ایم. انواع مختلف نمونه های تابلوسازی را اینجا ببینید.

همین حالا تماس بگیرید ۷۷۶۴۱۴۷۷-۰۲۱

اگر در مورد خدمات، قیمت انواع خدمات تابلوسازی و یا نحوه ارائه کار سوالی دارید با ما تماس بگیرید.

ثبت فرم تماس

در اولین فرصت با شما تماس می گیریم. با پر کردن فرم تماس ما را از نیاز خود آگاه سازید.